O NÁS

Březinka z.s.., IČO 07114079, je spolek rodičů při ZŠ BŘEZINOVA a MŠ MOZARTOVA,  který byl založen k 06.04.2018.

Účelem spolku je finanční, kulturní, společenská a sportovní podpora rozvoje žáků Základní školy a mateřské školky Březinova 52.

Cílem našeho spolku je spolupráce mezi rodiči, školou a školkou, organizace akcí pro žáky a jejich rodiče.

Bude se jednat převážně o akce jako je např: sběr papíru, plastových víček, lampionový průvod, mikulášská nadílka, vánoční jarmark, dětský maškarní ples, sportovní akce a mnoho dalších.

Členové Březinky se za účelem konání každé akce budou pravidelně scházet cca 1x měsíčně,
kde bude dohodnuta podrobná organizace (nákup a dopravu občerstvení, odměn pro děti, kancelářských potřeb, zajištění programu) a také projednají osobní účast na těchto akcích.

Ve spolupráci s vedením školy a školky, budou informace o akcích včetně vyúčtování přístupný na webových stránkách spolku.

Spolek Březinka nabízí tuto spolupráci i dalším aktivním dobrovolným rodičům a přátelům žáků ZŠ a MŠ Březinova 52, kteří by se rádi podíleli na rozvoji školy a školky. Pokud máte zájem se podílet na aktivitách spolku, prosím o vyplnění kontaktního formuláře:

Spolek Březinka, z.s.
Vytvořeno službou Webnode